Koníci píšou...

Rozhovor s.....Keltecem Salinerem !

16. května 2010 v 15:31 | BeBe
Keltec

○ Ahoj Keltíku ! Jak se dnes máš ?

Ahoj BeBe ! Já se mám tak normálně, ale hrozně mě deprimuje to počasí.. jsem z toho úplně na mrtvici.

○ To ti věřím.Kdo je tvůj nejlepší kamarád ?

Můj nejlepší kamarád je asi Cef, je to bezva kámoš, a rád poradí.Ale někdy moc ukecaný.

○ Tak doufej že tohle Cef číst nebude.Máš rád Lauru ?

Jak kdy, ale obvykle tak normálně xD .Jinak je v pohodě.I když se mi nechce tak ji poslouchám , protože když trénink skončí, vždycky něco dostanu.

○ Máš vyhlídnutou klisnu ?

Ani ne , protože moc klisen mého plemene není.Spíš žádná.Ale tajně se mi líbí Rachel Alexandra..

○ Oooo.. A ví to někdo ?

Gamin, protože ten nic nevykecá.

○ A co Bet a Middy, a Berry ?

No, Berry, tu mám moc rád.Ale někdy mi praská hlava z jejich otázek.A pořád proč,co,kde,jak..
Bet, ta je v pohodě, je to dobrá kamarádka.Middy ? No, s tím jsem se ještě jaksi nepoznal , protože je takový... šup sem , šup tam.. Ale jinak v pohodě..

○ Děkuji za rozhovor, pá !

Není zač, čau !

kely

Píše Ceflouš !

19. února 2010 v 18:56 | BeBe
Ahojky !
To jsem já Ceflouš !Zdrávím vás, BeBe mě sem pustila, za odměnu, heč, že jsem byl hodný.No, ale k věci.Mám na sobě deku xD To je docela podstatné.. Je u nás zima, většinou se topí, ale dneska jaksi ne.. Myslím že BeBe je taky zmrzlá.. a vlastně taky Betuš s Gamoušem.No, to je jedno, ale hlavní věc, ke které píšu, je to , že vám píšu.. eee teda prostě jen jsem vám chtěl napsat, jak se máme apod. Laura se o nás výborně stará, vždycky za něco co se nám povede dostaneme pamlsek, nebo ná drbe.. Mě se to hrozně líbí za ušima, a líbí se mi, když mi češe moji flouhatánskou hřívu.. Je to velice příjemné...A když mě hřebelcuje, to se ani nepohnu.Laura je z mého chování šťastná, a má mě ráda, ale nejraději má Bet. I když Gamouš taky není omezovaný, dostává docela dost pochval.je sice těžká, ale já jí unesu, jsem silný.I když bych potřeboval menší jezdkyni, na Lauru si nestěžuju.Je milá, ale jediné, co mi na ní vadí, když mi prohlíží zuby.. Někdy jí studí ruce a to je docela nepříjemné.. Ale, já to vždycky vydržím.. Jinak Páá!
moje fotka :

 
 

Reklama